Külföldi nyelviskola

palesta
A Pelasta Tours belföldre utazásszervezéssel és utazásközvetítéssel, külföldre pedig utazásközvetítéssel is foglalkozik.
Új szolgáltatásunk a diákok külföldi nyelviskolákba való közvetítése Olaszországba (Róma, Firenze, Siena, Milánó, Velence, Trieszt) és Spanyolországba (Madrid, Malaga).
Mit is takar ez röviden? A diákok kiválasztják azt a várost, tanfolyamot és időtartamot, amire ki szeretnének utazni nyelvet tanulni. Az iskolák kivétel nélkül több évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a nyelvtanítás területén és nagyon sokféle tanfolyamot indítanak (szakmaikat is). Kérésre biztosítanak szállást, minden iskolában több típusú szállás közül lehet választani, amelyeket a kinti kollégák rendszeresen ellenőriznek!
Bővebb infó (és kép forrása):